Filtr oleju (przykręcany) pasuje do: DAF CF, CF 85, XF 95 IVECO EUROCARGO I-III, EUROSTAR, EUROTRAKKER, STRALIS I, STRALIS II, TRAKKER I, TRAKKER II MAN F2000, L2000, M 2000 L 4.12TCAE-XE315C

EAN: 4009026402689 Producent części: KNECHT Indeks producenta: OC 121 Inne indeksy: 251444, MAHLE OC121, OC121
46,98 zl
Dostępne: 20 szt.
🚚 Szacowany czas dostawy: piątek
Zamów dziś — dostawa w piątek (wysyłka: czwartek)
Nie masz pewności, czy ta część pasuje do Twojego auta?

Podaj numer VIN pojazdu, a konsultant sprawdzi dopasowanie ręcznie.

Oryginalne numery OE

FIAT40367914
FORD5011502
FORD5011417
GMC6439392
MACK485GB3191B
MACK485GB3191A
MAN81332150011
RENAULT5000681013
RENAULT5010550600
RENAULT5000670699
RENAULT5000670700
VOLVO6884417
VOLVO21707134
VOLVO4666343
VOLVO466634
ERFGH27096
O & K8000239
POCLAINW1250599
RENAULT TRUCKS5010550600
RENAULT TRUCKS5000670699
Pokaż więcej (10)
RENAULT TRUCKS5000670700
RENAULT TRUCKS5010602437
RENAULT TRUCKS7421700201
CLAAS0003600140
FODEN TRUCKSY03725604
FODEN TRUCKSY05008003
FODEN TRUCKSY03601712
GROVE9414100547
CATERPILLAR3Y0900X
CATERPILLAR1R1807

Numery zamienników (inni producenci)

HENGST FILTERH200W01
HENGST FILTERH200W10
MAGNETI MARELLI154766050180
MAHLE ORIGINALOC 121
STELLOX81-00002-SX
WILMINK GROUPWG1150248
DONALDSONP554004
MANN-FILTERW 11 102/36
BOSCH0 451 403 077
UFI23.144.00
SOFIMAS 0900 R
CLEAN FILTERSDO5517
DENCKERMANNA210273
TRUCKTEC AUTOMOTIVE04.18.016
SCT GermanySM 146
MEAT & DORIA15372
FILTRONOP584
WIX FILTERS51791
HOFFER15372
DT Spare Parts1.10280
Pokaż więcej (10)
MASTER-SPORT11102/4-OF-PCS-MS
UNIFLUX FILTERSXO300
UNIFLUX FILTERSXO388
KOLBENSCHMIDT50013055
MFILTERTF 661
BORG & BECKBFO4249
TECNECO FILTERSOL90-T
WE PARTS311110056
AVS AUTOPARTSZ144
DIAMAXDL1286

Inne indeksy katalogowe (inne hurtownie)

251444
MAHLE OC121
OC121

Zamienniki dostępne w naszym sklepie