Filtr paliwa pasuje do: SCANIA 4, G I, G II, K I, P I, R I, T VW WORKER DC09.109-OC9.G05 01.96-

EAN: 4009026506004 Producent części: KNECHT Indeks producenta: KX 182/1D Inne indeksy: A95462, KX182/1DECO, MAHLE KX182/1D
42,98 zl
Dostępne: 16 szt.
🚚 Szacowany czas dostawy: piątek
Zamów dziś — dostawa w piątek (wysyłka: czwartek)
Nie masz pewności, czy ta część pasuje do Twojego auta?

Podaj numer VIN pojazdu, a konsultant sprawdzi dopasowanie ręcznie.

Oryginalne numery OE

SCANIA1429059
SCANIA1873018
SCANIA1446432
SCANIA1763776
CASE IH87696188
SCANIA1429059
SCANIA1873018
SCANIA1446432
SCANIA1763776
CASE IH87696188

Numery zamienników (inni producenci)

MANN-FILTERPU 941 x
BOSCH0 986 TF0 189
BOSCHF 026 402 107
PE Automotive089.238-00A
HENGST FILTERE57KP D73
SogefiProFA5634ECO
MAGNETI MARELLI154068323070
FEBI BILSTEIN31431
UFI26.008.00
SOFIMAS 6008 NE
MEYLE834 009 0001
VAICOV61-0006
CLEAN FILTERSMG3610
ALCO FILTERMD-599
DENCKERMANNA120372
TRUCKTEC AUTOMOTIVE04.38.014
MECAFILTERELG5553
SCT GermanySC 7045 P
MEAT & DORIA4695
FILTRONPE983
Pokaż więcej (60)
MAHLE ORIGINALKX 182/1D
WIX FILTERS95043E
HOFFER4695
DT Spare Parts1.12272
UNIFLUX FILTERSXNE102
KOLBENSCHMIDT50014179
MFILTERDE 3122
JS ASAKASHIFE0017
MISFATF008
AUGER76647
FLEETGUARDFF5683
STELLOX82-20405-SX
SAMPA042.314
SAKURA AutomotiveEF-8301
FIL FILTERMFE 1599 MB
GOODWILLFG 1065 ECO
BERGKRAFTBK8200018
BOSS FILTERSBS02-013
BOSS FILTERSBS04-013
BOSS FILTERSBS04-098
WILMINK GROUPWG1019024
WILMINK GROUPWG1215150
FI.BAFK-872
PZL SEDZISZOWWP15141X
DONALDSONP550628
DSS101632
MAHLE ORIGINALKC 445
IMEXIMX 0021873018
FIL FILTERMFE 1465 MBV
MANN-FILTERWK 940/10
BOSCH0 986 BF0 244
KNECHTKC 184
PE Automotive089.255-00A
HENGST FILTERH17WK05
HENGST FILTERH17WK11
SogefiProFT5598
MAGNETI MARELLI154768174310
FEBI BILSTEIN35368
MEYLE834 323 0002
TRUCKTEC AUTOMOTIVE04.38.018
FILTRONPP963/1
MAHLE ORIGINALKC 184
MAHLE ORIGINALKC 441
MAHLE ORIGINALKC 509
MALÒ1520103
WIX FILTERS95032E
DT Spare Parts1.12270
AUGER76646
FLEETGUARDFF5626
STELLOX82-00418-SX
SAMPA042.313
SAKURA AutomotiveFC-8301
BERGKRAFTBK8600776
BOSS FILTERSBS04-115
IMEXIMX 0021763776
WILMINK GROUPWG1214766
PZL SEDZISZOWPD841
DONALDSONP550515
DSS101600
PARKER RACORRC-381

Inne indeksy katalogowe (inne hurtownie)

A95462
KX182/1DECO
MAHLE KX182/1D

Zamienniki dostępne w naszym sklepie